O mně

Co mě inspirovalo k použití pivovarských kvasnic do kosmetiky? Jistě vás to napadlo.

Opakující se kožní potíže, které mne už od dětství nenechaly v klidu. Po všech chemických mastích a kortikoidech jsem si přála trvalé vyléčení. Hledala jsem ho, jak se lidově říká, v babských radách. Co mi skutečně ulevilo a nakonec zachránilo, byly kvalitní pivovarské kvasnice v jejich čisté podobě.

Po vyléčení a zahojení všech kožních neduhů, jsem si je přála používat pravidelně, pokud možno každodenně. Ohromně totiž podporují zdravý vzhled a imunitu mojí pokožky, nehtů i vlasů. Ponořila jsem se tedy do bádání, studování a experimentování. Věděla jsem, že své tělo podpořím jedině co nejryzejší přírodou, a to bez kompromisů. Naprosto žádná chemie. Ta by mi možná pomohla na chvilku, ale brzy by si vše vzala i s velkými úroky zpět. Však to poznalo jistě už mnoho lidí.

Současný trend návratu k přírodě velice vítám a podporuji. S chutí a nadějí jsem trávila mnoho hodin, dnů a měsíců nad knihami, skripty. Mnoho týdnů jsem se učila vytvářet krémy, balzámy, koupele i šampuky. Postupně jsem si vytvořila kompletní sadu výrobků na celé tělo. Moje pokožka si lebedila. Silné ekzémy se nevrátily. Rodina i přátelé si přáli moje výrobky také vyzkoušet. Byli mile překvapeni. Velice mne tím potěšili. Vyrobila jsem tedy vždy o něco větší várku a rodinu s přáteli jsem obdarovávala. Postupně se okruh fanoušků rozšiřoval. Přátelé přátel a jejich rodiny vytvořili skvělou podporu pro moji další práci. Jejich spokojenost mne motivovala. Dodala jsem si kuráž a rozhodla se jít s kůží na trh. Nechala jsem si kosmetiku otestovat u Státního zdravotního ústavu. Pustila se do spletité džungle papírování a vyřizování všech nutností.

Všecičko vyšlo na výbornou, a proto nyní ráda nabízím moji s láskou vytvořenou kosmetiku i Vám. Přála bych si, aby Vám pomohla stejně, jako pomohla mne.

Mgr. Monika Kalivodová

Váš nákupní košík je prázdný!