Pivovarské kvasnice

Objevte jedinečné vlastnosti pivovarských kvasnic v naší luxusní ručně vyráběné přírodní kosmetice! Pivovarské kvasnice přinášejí řadu účinků pro vaši pokožku díky svému bohatému obsahu kvalitních bílkovin, esenciálních mastných kyselin, minerálních látek a polysacharidů.

Minerální látky, jako zinek, vápník, hořčík a železo, posilují a vyživují vaši pokožku. Zinek například podporuje hojení a obnovu pokožky, zatímco vápník udržuje její pružnost a pevnost.

Polysacharidy v kvasnicích pomáhají hydratovat pokožku a podporují její přirozenou imunitu, chrání před vnějšími vlivy a zadržují vlhkost.

Esenciální mastné kyseliny pomáhají udržovat zdravou kožní bariéru a zajišťují jemnost a pružnost pokožky. Kvalitní bílkoviny zase podporují syntézu kolagenu a regeneraci buněk.

Díky enzymům obsaženým v pivovarských kvasnicích jsou všechny tyto účinné látky schopny hluboce proniknout do pokožky a poskytovat maximální výsledky.

Kvasnice stimulují metabolismus pokožky, podporují její elasticitu a pěstí kožní mikroflóru. Bojují proti zánětům, zabraňují tvorbě akné a zpomalují stárnutí. Navíc dodávají pleti přirozenou barvu a šťavnatost. Představte si kvasnice jako hostinu plnou zdravých potravin pro pokožku, vlasy a nehty. Pozvěme naše tělo na tuto oslavu zdraví a vitality.

Hledala jsem kvalitní přírodní kosmetiku s pivovarskými kvasnicemi, ale nenašla jsem ji. Proto jsem se rozhodla ji vytvořit sama, inspirovaná vědeckými studiemi, jako je například “Effects of  Brewer’s Yeast on Skin and QOL” publikovaná v Journal of Nutritional Science and Vitaminology.

Moje kosmetika obsahuje hodnotné rostlinné oleje a másla v BIO kvalitě, další přírodní složky a jemné antialergické ovonění. Tak kombinuji tradiční moudrost našich předků s moderním poznáním o prospěšných účincích pivovarských kvasnic na krásu a zdraví, podložených vědeckými studiemi.

Váš nákupní košík je prázdný!