V čem je MONLEVUR unikátní?

Autorská ruční výroba

Kosmetika, kterou vytváří konkrétní osoba s jedinečným přístupem a neopakovatelným stylem. V našem případě je to Mgr. Monika Kalivodová, která má bohaté zkušenosti v oblasti přírodní péče o pleť a biologické vědomosti. Právě tyto znalosti využila k vytvoření naší autorské kosmetiky. Vynalezla speciální postup pro zachování veškerých účinných látek v pivovarských kvasnicích a zakomponovala je do svých receptů. Monika je zároveň i autorkou etiket.

Airless balení

Emulze jsou baleny do airless obalů, které zaručují ochranu produktu před oxidací a kontaminací okolním prostředím. Díky tomu zůstávají účinné látky stabilní a čerstvé po delší dobu. Samouzavírací výstupní otvor umožňuje použití menšího množství velice šetrného a pro BIO kosmetiku schváleného konzervantu, což je ohleduplné k pokožce a životnímu prostředí.

Sofistikované složení

Kosmetika obsahuje BIO nerafinované oleje lisované za studena, které si zachovávají své přírodní vlastnosti a účinnost. Pivovarské kvasnice, které mají vědecky potvrzené pozitivní účinky na pleť a vlasy, dále zvyšují unikátnost této řady. Navíc obsahuje další účinné aktivní přírodní látky, které posilují celkové působení produktů. Díky tomuto je vhodná i pro nejcitlivější pokožku.

Nadchli jsme i muže

Tuhý šampón je praktický, zejména pro muže, protože umožňuje umýt celé tělo jedním produktem bez mačkání lahviček či šahání do kelímku. Stačí se s ním namydlit od vlasů po paty, opláchnout a jít.

Nejněžnější vůně

Kosmetika obsahuje anti-alergenní vonné složky, které šetrně působí i na nejcitlivější pleť a nedráždí ji. Tyto složky jsou jemnější alternativou k éterickým olejům, což zvyšuje komfort uživatelů s citlivou pokožkou.

Kombinace vědeckých poznatků a moudrosti předků

Výrobky spojují moderní vědecké studie o pivovarských kvasnicích s moudrostí našich předků, kteří jejich pozitivních účinků také využívali.

Váš nákupní košík je prázdný!