O značce

Česká autorská přírodní kosmetika ručně vyráběná v lázeňské Třeboni. Za vývojem receptur, ale i celého brandu stojí Mgr. Monika Kalivodová. Pomocí této velice šetrné a zároveň vysoce účinné kosmetiky se vyléčila z vleklých a urputných ekzémů. Krásné a zdravé pleti si všimlo její okolí a přálo si její výrobky také používat. V tuto chvíli nastoupil na scénu její podnikavý manžel. Společně založili firmu MONLEVUR.

Tato kosmetika je unikátní především použitím kvalitních šetrně sušených pivovarských kvasnic. Lidskými zkušenostmi, ale i vědou ověření pomocníci ke zdravé a krásné pokožce i vlasům. Obsahují celou řadu vitamínů, minerálů, proteinů a dalších blahodárných látek.

Dále jsou nedílnou součástí receptur nerafinovaná BIO másla a oleje lisované za studena. Což je na přírodním kosmetickém trhu výjimečné. Tedy oleje a másla plné prospěšných živin. Samozřejmostí je obohacení o přírodní aktivní látky. K citlivému ovonění použila Monika přírodní anti-alergenní vůně.

Kosmetika není testována na zvířatech. Testovala ji autorka sama na svém hypersenzitivním těle. Tím, že Monlevur vyvíjela sama pro sebe, obsahuje její kosmetika pouze nejlepší účinné přírodní suroviny.

Váš nákupní košík je prázdný!